Serwis używa cookies

Opracowanie modelu poradnictwa zawodowego oraz internetowego systemu informacji edukacyjno-zawodowej

Strefa doradcy zawodowego

Aktualności

2012-05-22 20:57
  •  PDF 

Konkurs "Pożyteczne wakacje 2012 r."


Fundacja Wspomagania Wsi ogłasza kolejną edycję konkursu „Pożyteczne wakacje 2012” pod hasłem „Nasza wieś najpiękniejsza”

Konkurs skierowany jest do organizacji, które przygotują projekty zajęć w czasie letnich wakacji dla dzieci i młodzieży ze wsi i miasteczek do 6.000 mieszkańców. Najciekawsze i najlepiej przygotowane projekty zostaną nagrodzone dotacjami na ich realizację w wysokości do 3.000,00 zł. Celem konkursu jest umożliwienie dzieciom/młodzieży, spędzenia części wakacji w swojej społeczności w sposób pożyteczny dla siebie i innych.

O dotacje nie mogą występować: organizacje religijne, szkoły i organizacje szkolne przy nich działające (szkolne kluby sportowe, samorząd uczniowski, rady rodziców), przedszkola, drużyny harcerskie, placówki TPD, gminy i gminne ośrodki kultury, rekreacji i sportu, gminne domy/centra kultury, biblioteki i ich filie, filie organizacji o dużym zasięgu oraz Lokalne Grupy Działania.

O dotacje nie mogą występować organizacje prowadzące działalność dla zysku.

 Wnioski można składać do 21 maja (decyduje data stempla pocztowego).

Więcej na stronie internetowej: http://www.fundacjawspomaganiawsi.pl/index.php/component/k2/item/21-po%C5%BCyteczne-wakacje

Dodaj temat do forum